Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA PRKiI S.A. / Oferta z dnia: 09/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Kubaturowych (branża kolejowa)
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet.

  • Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót / dostaw materiałowych, sprzętu, transportu, zamknięć torowych).

  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego.

  • Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na budowie.

  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców.

  • Podział zakresu robót pomiędzy majstrami zgodnie z przyjętym harmonogramem robót, jak również pomiędzy pozostałą kadra techniczną.

  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.

  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane, mile widziane w zakresie budownictwa kolejowego.

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych lub uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń.

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika budowy lub Kierownika robót w zakresie infrastruktury kolejowej bądź kubatury.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów FIDIC.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym.

  • Dobra znajomość programów MS Project, AutoCad.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Dane firmowe

TRAKCJA PRKiI S.A.