← Wstecz | Drukuj

TRAKCJA PRKiI S.A. / Oferta z dnia: 24/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy (budowa kolejowa)
Miejsce pracy: Szczecin, Stargard / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.

  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na budowie, wynikających z Ustawy „Prawo Budowlane”.

  • Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu dostaw materiałowych, sprzętu, transportu, zamknięć torowych).

  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego.

  • Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na  budowie.

  • Koordynacja prac kierowników robót.

  • Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu.

  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców.

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika budowy lub Kierownika robót w robotach związanych z budową lub przebudową infrastruktury kolejowej – warunek konieczny!

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w zakresie budownictwa torowego.

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów FIDIC.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów MS Project, AutoCad.

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży;

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Dane firmowe

TRAKCJA PRKiI S.A.