← Wstecz | Drukuj

TPI sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/12/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca techniczno-handlowy
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy:

  • Praca mobilna - obsługa regionu:

  • woj. pomorskie,

  • woj. warmińsko-mazurskie,

  • woj. kujawsko-pomorskie

  • biuro regionalne: TPI Poznań lub Gdańsk

Podstawowy opis obowiązków:

  • sprzedaż i serwis rozwiązań pomiarowych dla rolnictwa precyzyjnego

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • samodzielne poszukiwanie klientów oraz budowanie długotrwałych relacji

  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • współpraca z lokalnymi biurami handlowymi TPI

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie, mile widziani studenci studiów zaocznych na kierunkach rolniczych

  • pozytywne nastawienie na osiąganie zakładanych celów

  • komunikatywność i otwartość na rozmówcę oraz współtworzenie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy

  • duża odpowiedzialność za powierzone zadania

  • skuteczne organizowanie własnej pracy oraz czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość na stałą naukę, rozwój i poznawanie najnowocześniejszych technologii pomiarowych

  • prawo jazdy kat. B oraz zamiłowanie do jazdy samochodem

  • podstawowa znajomość języka angielskiego zapewniająca komunikowanie się

  • dużym atutem będzie doświadczenie w branży sprzedaży maszyn, sprzętu rolniczego, systemów rolnictwa precyzyjnego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy jak samochód, komputer oraz telefon

  • pozytywną atmosferę w pracy (spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne)

  • profesjonalne szkolenia czyli stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • pracę u wiodącego dostawcy technologii pomiarowych w Polsce oraz dostęp do najnowocześniejszej technologii pomiarowej na świecie

Dane firmowe

TPI sp. z o.o.