← Wstecz | Drukuj

TP TELTECH Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Kontraktów
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis zadań na stanowisku:

  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna umów inwestycyjnych

  • Monitorowanie procesów realizowanych projektów inwestycyjnych

  • Przy współpracy z działem prawnym opracowanie i procedowanie umów inwestycyjnych z zamawiającym i z wykonawcą

  • Bieżące raportowanie statusów realizowanych zadań

  • Udział w negocjowaniu warunków współpracy z podwykonawcami

  • Wsparcie realizowanych zadań w dedykowanych systemach informatycznych

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z podwykonawcami

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów zaocznych administracja, ekonomia lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy przy umowach inwestycyjnych i ofertach przetargowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Spółce w branży telekomunikacyjnej lub budowlanej

  • Zmysł analityczny

  • Dbanie o szczegóły

  • Sumienność, terminowość

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Firmę zewnętrzną na umowę o pracę w pełnym etacie lub inna dogodna forma zatrudnienia

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa

  • Telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia zapewniające rozwój

  • Ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Dane firmowe

TP TELTECH Sp. z o.o.