← Wstecz | Drukuj

THESAR-PRO Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/01/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik projektu
Miejsce pracy: Szczecin, KołObrzeg, Koszalin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Prowadzenie projektów telekomunikacyjnych z zakresu instalacji teletransmisyjnych w budynkach, osiedlach mieszkaniowych.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją projektu

  • tworzenie harmonogramów

  • koordynacja odbiorów

  • koordynacja zapotrzebowań materiałowych i sprzętowych

  • koordynacja prac dostawców i wykonawców

  • zarządzanie wykonaniem finansowym projektu

  • raportowanie - prowadzenie sprawozdawczości inwestycyjnej.

  • aktualizacja danych w aplikacjach wspomagających.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • znajomość obsługi aplikacji biurowych

  • komunikatywność,umiejętność pracy w zespole

  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych

  • znajomość metodologii prowadzenia projektów oraz zarządzania zespołami

Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Oferujemy

Wynagrodzenie (zależne od realizowanego projektu):

od 3500 brutto

Dane firmowe

THESAR-PRO Sp. z o.o.