← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 14/03/2014

O firmie

Tebodin Poland jest firmą zajmującą się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Należymy do międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., zatrudniającej ponad 4900 inżynierów w ponad 20 krajach świata, będącej częścią Bilfinger SE - międzynarodowej grupy z ponad 60.000 pracownikami na całym świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Nr ref.: 3/03/14
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

- wyszukiwanie potencjalnych Klientów; nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych / pozyskiwania zapytań ofertowych;
- przygotowanie ofert we współpracy z Kierownikami Projektów (zakres formalny, zakres merytoryczny, budżet itp.);
- utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami do podpisania umowy
- sporządzanie i aktualizowanie raportów z działalności działu według obowiązujących w firmie standardów.

Wymagania

- ponadprzeciętna inicjatywa i przedsiębiorczość;
- min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu doradztwa, konsultingu i inżynierii
w obszarze budownictwa ogólnego (komercyjnego) i przemysłowego;
- ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne;
- praktyczna znajomość technik sprzedaży usług specjalistycznych w sektorze B2B;
- ponadprzeciętne umiejętności wyszukiwania informacji na temat nowych inwestycji;
- wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne);
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- gotowość do częstych podroży służbowych;
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
- doskonała umiejętność planowania i organizacji pracy;
- samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

- pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej o wieloletniej historii
- możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy etyczne i jakościowe
- pracę w firmie stosującej nowoczesny system zarządzania ludźmi (min. indywidualne plany rozwoju, awanse wewnętrzne, system rozwoju talentów)
- stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wysyłania aplikacji:
http://bit.ly/14A194Y z zaznaczeniem informacji o aplikowaniu na stanowisko „Inne – Specjalista ds. Sprzedaży”.

Na aplikacje czekamy do 15 kwietnia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o. o.
Taśmowa 7, Budynek B
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja@tebodin.pl