← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Elektryczny
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • sprawowanie funkcji Inspektora Nadzoru w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego

  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji prac budowlanych z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową (sprawdzanie jakości wykonywanych robót)

  • weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie

  • uczestnictwo w odbiorach technicznych

  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających

  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji (ofertowanie, utrzymywanie kontaktów z klientami etc.)

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD, MS Project oraz innych programów do kosztorysowania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i

  • elektroenergetycznych bez ograniczeń

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

     Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • świadectwa kwalifikacyjne D i E z uprawnieniami do wykonywania pomiarów ochronnych instalacji elektrycznych i elektroeergetycznych

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • wsparcie ze strony profesjonalistów oraz możliwość rozwoju kompetencji

  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie kursów językowych)

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin / umowa zlecenie)

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o.o.