← Wstecz | Drukuj

SYSTRA S.A. ODDZIAL W POLSCE / Oferta z dnia: 25/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Mostowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Cel stanowiska:

  • Samodzielne wykonywanie projektów (koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych, przetargowych) w zakresie branży mostowej: projektowanie fundamentów palowych i bezpośrednich; obliczanie konstrukcji żelbetowych i stalowych (mosty, wiadukty, przepusty),

  • wykonywanie wizji lokalnych w terenie wraz ze sporządzaniem notatek służbowych oraz dokumentacji inwentaryzacyjnej,

  • opracowywanie rozwiązań branży mostowej,

  • terminowe realizowanie projektów.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji mostowej,

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego z zakresie dokumentacji technicznej: Autocad, Microsoft Office,

  • Dobra znajomość aplikacji do obliczeń inżynierskich: Autocad Robot Structural Analysis lub Midas Civil,

  • Znajomość środowiska Miscrostation będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość środowiska GEO5 będzie dodatkowym atutem,

  • Minimum 3 lata doświadczenia przy wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych

  • Doświadczenie w rysowaniu i obliczaniu obiektów mostowych,

  • Posiadanie uprawnień do projektowania

  • Znajomość języka angielskiego w tym technicznego na poziomie komunikacyjnym,

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

  • Widełki wynagrodzenia: 4 500 – 12 000 tyś brutto

Dane firmowe

SYSTRA S.A. ODDZIAL W POLSCE