Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

SYLVA / Oferta z dnia: 06/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Wiele / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowej,

  • kosztorysowanie prac elektrycznych,

  • koordynacja i bezpośredni nadzór prac firm podwykonawczych z zakresu instalacji elektrycznych,

  • kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości,

  • bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,

  • utrzymywanie relacji z inspektorami.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej,

  • relokacja w okolice Chojnic, Kościerzyna, Starogard Gdański

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku,

  • możliwość zdobywania doświadczeń i szkoleń w firmie we Francji

  • pakiet medyczny

Dane firmowe

SYLVA