← Wstecz | Drukuj

STRABAG Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/07/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (m / k)
Miejsce pracy: Nisko / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Zadania

  • prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie wystąpień o odbiór robót  i zestawień w zakresie wykonanych robót budowlanych; analiza kompletności składanych wniosków o odbiór, opracowanie dokumentów odbioru końcowego w tym dokumentacji powykonawczej,

  • bieżąca analiza postępu prac oraz kosztów robót kontraktowych i dodatkowych w oparciu o harmonogram

  • współpraca przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne; wykonywanie kalkulacji roboczej, sporządzanie miesięcznych rozliczeń,

  • przygotowanie raportów tygodniowych i miesięcznych oraz sprawozdań z przebiegu realizacji,

  • współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami, kierownictwem kontraktu,

  • obsługa bieżących potrzeb budowy, planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy,

  • koordynacja międzybranżowa wykonywanych robót.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym w specjalności energetyka / telekomunikacja

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w dziale technicznym,

  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), dodatkowym atutem będzie znajomość programów z grupy CAD,

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) gotowość do podróży służbowych,

  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego.

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.