← Wstecz | Drukuj

STRABAG PFS Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/07/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy instalacji sanitarnych (m/k)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • prowadzenie robót z branży klimatyzacja, ogrzewnictwo, instalacje sanitarne i przeciwpożarowe

  • zarządzanie powierzonymi robotami i raportowanie do kierownika projektu; kontrola terminowości oraz jakości prac

  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców, nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy

  • pozyskiwanie i weryfikowanie dostawców i podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej

  • przygotowywanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji

  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych

Wymagania

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne (klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne), preferowany kierunek studiów – inżynieria

  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji sanitarnych

  • praktyczna znajomość zagadnień projektowych, odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym

  • prawo jazdy kat.B

Dodatkowe informacje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • stanowisko z potencjałem rozwoju

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia

  • ciekawa, pełna wyzwań praca

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.