← Wstecz | Drukuj

STRABAG BMTI Sp z o.o. / Oferta z dnia: 13/06/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Technicznej (m/k)
Miejsce pracy: PruszkóW / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kontrola procesów związanych z eksploatacją i naprawami maszyn

  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń na budowach, warsztatach oraz placach składowych

  • Kontrole związane z przestrzeganiem procedur obowiązujących w dziale technicznym

  • Regularne raportowanie do przełożonych

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń budowlanych

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • Gotowość w pracy na podobnym stanowisku lub związanym bezpośrednio z naprawami i eksploatacją maszyn

  • Dokładność i dociekliwość

  • Znajomość pakietu Office

Wymagania

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie budowlanym o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilność zatrudnienia

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach interpersonalnych, językowych i zawodowych

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Dane firmowe

STRABAG BMTI Sp z o.o.