Stahlbau Stieblich Budowa Hal Biuro Projektowe Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/02/2017

O firmie

Międzynarodowa firma Stahlbau Stieblich Budowa Hal - Biuro Projektowe Sp. z o.o. specjalizująca się w budowie obiektów dla przemysłu ze stali i szkła.

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent kierownika budowy
Miejsce pracy: Walce / opolskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

- Wsparcie przy koordynowaniu projektu od fazy projektowania po odbiory końcowe
- Wsparcie dla kierownika budowy przy budowie hal produkcyjnych, magazynowych, budynkach biurowych
- Pomoc w zakresie prowadzenie budów w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
- Dbałość o terminowość realizacji prac
- Wsparcie w zakresie kierowania grupą budowlaną i nadzoru nad jakością wykonywanych robót

Wymagania

- Wykształcenie wyższe – dyplom inżyniera budownictwa ogólnego (lub w trakcie)
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Bardzo dobra znajomość techniki budowlanej
- Umiejętność zarządzania czasem i ludźmi
- Prawo jazdy kat. B
- Odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność, uczciwość, energiczność, zaangażowanie
- Niekaralność

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dobre i stabilne warunki zatrudnienia

Forma kontaktu

tel. 77 40 76 050

e-mail: info@stieblich.pl

Dane firmowe

Stahlbau Stieblich Budowa Hal Biuro Projektowe Sp. z o.o.
Opolska 23a
47-344 Walce
Email: info@stieblich.pl