← Wstecz | Drukuj

SRV Transport / Oferta z dnia: 03/11/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter
Miejsce pracy: lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy samodzielnego elektromontera w nowym budownictwie oraz do renowacji budynków mieszkalnych, biur, szpitali i hoteli.

Miejsce pracy: Holandia.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromonter, elektromechanik lub elektronik)

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

  • Doświadczenie w pracy jako elektromonter, elektryk

  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód ( mile widziany)

Oferujemy

  • Zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym CAO

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie dla pracowników i jego rodziny na terenie Polski

  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy

  • Nasze usługi są bezpłatne (m.in.tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. holenderskim na potrzeby rekrutacji)

Dane firmowe

SRV Transport