Spravia sp. z o. o. dawniej Budimex Nieruchomości / Oferta z dnia: 05/11/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista Inżynier
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja czynności i prac związanych z:

    • wyborem pracowni projektowych oraz wykonawców robót

    • nadzorem nad procesami projektowania, uzyskiwaniem niezbędnych uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych

    • koordynacją i nadzorem nad realizacją robót budowlanych zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem oraz wymogami jakościowymi

    • odbiorami inwestycji, uzyskiwaniem pozwoleń na użytkowanie i innych dokumentów niezbędnych do sprzedaży lokali

    • sporządzaniem raportów końcowych i rozliczaniem inwestycji

    • obsługą gwarancyjną zrealizowanych projektów

  • Współpraca z działem ekspansji na etapie pozyskiwania nowych nieruchomości

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo lub architektura

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego, przygotowania i wyceny inwestycji

  • Obsługa komputera w tym znajomości programów cad

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego min. B1

Oferujemy

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o uznanej renomie

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • paczki świąteczne

  • krótsze piątki w pracy

  • ... i wiele innych

Dane firmowe

Spravia sp. z o. o. dawniej Budimex Nieruchomości