Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów" / Oferta z dnia: 07/04/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór nad stanem technicznym budynków,

  • sporządzanie planów remontów, koordynacja realizacji i rozliczanie,

  • organizacja i udział w komisjach technicznych,

  • sporządzanie dokumentacji przetargowych, udział w komisjach, nadzór nad przeprowadzanymi remontami i ich rozliczanie,

  • współdziałanie z innymi komórkami Administracji (Administratorzy, Księgowość i innymi)

  • współpraca z Radą Osiedla, Komisją Techniczną oraz Komitetami Domowymi.

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne branży budowlanej lub sanitarnej,

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 1 rok.

Mile widziane:

  • umiejętność kosztorysowania,

  • znajomość obsługi programów do projektowania.

Oferujemy

Oferujemy

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat.

Dane firmowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"