← Wstecz | Drukuj

Spółdzielnia Mieszkaniowa / Oferta z dnia: 23/05/2020

Stanowisko: Inspektor ds. Ciepłownictwa i Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Rybnik / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców,

  • Dokonywanie i weryfikacja odczytów wodomierzy i ciepła,

  • Analiza i rozliczanie pobranego ciepła i ciepłej wody użytkowej przez użytkowników,

  • Analiza i rozliczanie pobranej zimnej wody przez użytkowników,

  • Przygotowywanie materiałów niezbędnych do wykonania zaplanowanych inwestycji, modernizacji i remontów w szeroko rozumianej gospodarce cieplnej i instalacyjnej (w szczególności przygotowywanie i weryfikacja przedmiarów, kosztorysów),

  • Przygotowywanie niezbędnych materiałów do pozyskiwania środków finansowych z zewnętrznych źródeł na remonty i inwestycje z zakresu energetyki i instalacji sanitarnych,

  • Współpraca z projektantami i wykonawcami podczas realizowanych inwestycji i remontów (w szczególności weryfikacja kosztorysów, odbiór robót),

  • Monitorowanie przepisów oraz technologii z zakresu energetyki i instalacji sanitarnych,

  • Opracowywanie koncepcji, studiów wykonalności, raportów środowiskowych, dokumentacji przetargowych, weryfikacji projektów budowlanych, technologicznych i branżowych,

  • Uczestniczenie w procesie związanym z przygotowaniem, prowadzeniem oraz nadzorowaniem inwestycji związanych z ciepłownictwem, energetyką i instalacjami sanitarnymi.

Wymagania

  • Znajomość aktualnych norm, przepisów dotyczących ciepłownictwa, energetyki, instalacji sanitarnych oraz wymogów technicznych i środowiskowych,

  • Ukończone studia techniczne na kierunku ze specjalnością ciepłownictwo lub pokrewnym (może być tegoroczny absolwent),

  • Wiedza w zakresie eksploatacji sieci i instalacji cieplnych, sanitarnych, pomp i węzłów cieplnych,

  • Biegła umiejętność obsługi komputera,

  • Biegła umiejętność obsługi oprogramowania typu Office, AutoCAD, Norma Pro,

  • Mile widziane jest posiadanie uprawnień wykonawczych i/lub projektowych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, sanitarnych,

  • Mile widziane jest posiadanie prawo jazdy kat. B

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z pracownikami i użytkownikami,

  • Komunikatywność, sumienność i dobra organizacji pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zatrudnienie w formule umowy o pracę,

  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,

  • Możliwość kompleksowego rozwoju zawodowego i nauki w obszarze nowych technologii w ciepłownictwie, energetyce i instalacjach sanitarnych,

  • Niezbędne szkolenia,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Dane firmowe

Spółdzielnia Mieszkaniowa