smartjobs personaldienstleistungen GmbH / Oferta z dnia: 30/09/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych i co.
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji sanitarnych i CO,

  • Montaż i demontaż urządzeń / instalacji,

  • prace na stanowisku hydraulika.

Wymagania

  • Umiejętności i kompetencje zawodowe,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Motywacja do pracy,

  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,

  • Znajomość języka niemieckiego (przynajmniej podstawowa),

  • Dużym atutem będzie posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Diety ( Netto) za każdy przepracowany dzień

  • Klarowne i legalne warunki zatrudnienia

  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta,również w weekendy

  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie

  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

  • Wypłacanie zaliczek w trybie tygodniowym z możliwością szybkich przekazów - Western Union

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy rezerwowane przez pracodawcę,

  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty

  • 24-30 dni płatnego urlopu

  • Dodatki urlopowe 150-300 Euro

  • Dodatki świąteczne 150-300 Euro

  • Odzież robocza firmy Engelbert Strauss,

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności

  • Miłą obsługę

Dane firmowe

smartjobs personaldienstleistungen GmbH