Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 24/09/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Oferowana praca

Stanowisko: (Starszy) Specjalista - specjalność finanse
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
-prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółek z branży nieruchomości, w tym wsparciem zespołu procesowania
-raportowaniem korporacyjnym zgodnie z MSSF
-raportowaniem statutowym zgodnie z Ustawą o -rachunkowości i raportowaniem statystycznym
-analizą wybranych kont księgowych
-przygotowywaniem dokumentacji dla audytora
-sporządzaniem deklaracji podatkowych przy wsparciu i audycie wewnętrznego działu podatkowego (CIT, VAT, IFT, ORD-U)
-kalkulacją podatku CIT
-weryfikacją rejestrów podatkowych
-wsparciem przy realizacji bieżących zadań działu

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:
-masz wykształcenie wyższe w zakresie finansów, preferowane kierunki studiów: Finanse / Rachunkowość / Ekonomia
-posiadasz min. 3 letnie (min. 6 letnie – dla Starszego Specjalisty) doświadczenie w audycie / dziale raportowania / dziale księgowości
-posiadasz doświadczenie w dużej międzynarodowej korporacji
-masz doświadczenie w zakresie prowadzenie ksiąg spółek z branży nieruchomości
-brałeś/-aś udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych
-masz doświadczenie w sporządzaniu raportów finansowych zgodnie z MSSF
-znasz język angielski na poziomie min. B2
-obsługujesz programy MS Office
-posiadasz umiejętności analizy istniejących procesów oraz ich ulepszania
-cechują Cię zdolności logicznego myślenia
-posiadasz umiejętności szybkiego uczenia się
-umiesz pracować w zespole
-potrafisz pracować pod presją czasu

Oferujemy

Co zyskasz?

-poznanie nowoczesnych systemów księgowych i obsługi finansowych procesów korporacyjnych
-możliwość samorealizacji na stanowisku wymagającym dużego zakresu samodzielności i odpowiedzialności
-rozszerzysz swoje doświadczenie i kompetencje
-współpracę z ekspertami w dziedzinie finansów
-wsparcie i pomoc ze strony zespołu

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl