← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 23/05/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Stanowisko: Specjalista - specjalność administracja kontraktu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
•administracją kontraktem zgodnie z warunkami umowy
•bieżącą weryfikacją potencjalnych podstaw roszczeń
•identyfikowaniem nowych faktów i okoliczności mogących stanowić podstawę ewentualnych roszczeń podczas realizacji projektu
•określaniem wpływu zdarzeń na koszty oraz czas realizacji projektu
•dokumentowaniem wystąpienia zdarzeń
•zapewnieniem przepływu informacji między kluczowymi osobami na projekcie
•współpracą z Menadżerem Projektów, Kierownikiem Budowy oraz Działem Prawnym
•kontraktowaniem podwykonawców/dostawców na projektach

Wymagania

•posiadasz wykształcenie wyższe
•masz doświadczenie na podobnym lub analogicznym stanowisku
•znasz Prawo zamówień publicznych, Prawo budowlane oraz Kodeks cywilny
•znasz wzory kontaktowe FIDIC
•posiadasz umiejętności analitycznye oraz umiejętności wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji
•cechuje Cię samodzielność i rzetelność w działaniu
•posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętności ustalania priorytetów
•cechuej Cię komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Co zyskasz?
•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa inżynieryjnego
•możliwość budowania przewagi Skanska w branży budowlanej
•możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Forma kontaktu

rekrutacja@skanska.pl

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl