Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 18/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Dołącz do Obszaru Wrocław i wesprzyj rozwój specjalności budowlanej w budownictwie ogólnym w Skanska.

Będziesz zajmować się:

  • wspieraniem Inżyniera Projektu w procesie budżetowania i kontrolingu na każdym etapie trwania projektu

  • rozsyłaniem zapytań ofertowych do Kontrahentów, kontraktacją na projekcie

  • zbieraniem i przygotowywaniem zestawień ofert

  • wysyłaniem zamówień w ramach podpisanych umów

  • opracowaniem umów/zamówień na podstawie zatwierdzonych warunków

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe profilowane

  • masz Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej

  • masz podstawową wiedzę i umiejętności z dziedziny ekonomii

  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia

  • jesteś zaangażowany i nastawiony na realizację celów

  • jesteś komunikatywny, otwarty i posiadasz dobrą organizację pracy

  • posiadasz biegłą znajomość programów: Autocad, pakietu MS Office

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole

  • posiadasz komunikatywną znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

Co zyskasz?

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego

  • możliwość pracy na różnorodnych projektach

  • możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane firmowe

Skanska S.A.