← Wstecz | Drukuj

SILVERHAND - oddział Kraków / Oferta z dnia: 19/01/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: CałE Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

  • pokrywanie dachów domów prefabrykowanych (np. papa termozgrzewalna, folia PVC)

  • izolacja dachów

  • montaż rynien

  • prace ogólnodekarskie

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie na ww. stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zakwaterowanie zagwarantowane przez Pracodawcę

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie

  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski

  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

  • respektowane prawo do urlopu

  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Dane firmowe

SILVERHAND - oddział Kraków