← Wstecz | Drukuj

SILVERHAND / Oferta z dnia: 04/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Sulz Am Neckar / / Niemcy

Opis stanowiska

·  montaż rur w budownictwie mieszkaniowym

·  układanie i dociskanie rur

·  układanie i mocowanie uchwytów oraz przyłącza do połączeń wodnych

·  montaż kanałów wentylacyjnych i armatury

Wymagania

·  komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

·  doświadczenie na ww. stanowisku

·  prawo jazdy kat. B i samochód

Możliwość pracy w teamie!

Oferujemy

·  zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)

·  atrakcyjne wynagrodzenie 11,00 euro/godz. brutto + 6,00 - 7,00 euro diety godz.

·  zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

·  składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

·  zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie

·  możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)

·  możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

·  wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

·  możliwość regularnych zjazdów do Polski

·  ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

·  respektowane prawo do urlopu

·  nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dane firmowe

SILVERHAND