Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

SILVERHAND / Oferta z dnia: 19/02/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: RóżNe Lokalizacje / / Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż, instalacja i naprawa instalacji elektrycznej

  • wymiana oświetlenia

  • ciągnięcie kabli

  • biały montaż

  • praca według rysunku technicznego

  • praca w budynkach użyteczności publicznej, sporadyczne wykończenia mieszkań

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

  • doświadczenie na ww. stanowisku

  • prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,00 - 12,50 euro/ godz. brutto + 40,00 - 44,00 euro diety dziennej

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie

  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski

  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

  • respektowane prawo do urlopu

  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dane firmowe

SILVERHAND