Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

SILVERHAND / Oferta z dnia: 16/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla (Brygadzista)
Miejsce pracy:  ReykjavíK / / Islandia

Opis stanowiska

  • pomiar, cięcie lub kształtowanie drewna, plastiku, włókna szklanego, suchej zabudowy i innych materiałów

  • nadzorowanie zespołu

  • instalowanie szkła w ramach okiennych

  • konstruowanie ram budynków, w tym słupki ścienne, legary podłogowe i futryny drzwiowe

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

  • doświadczenie min. 5 lat na ww. stanowisku

  • zaświadczenie o niekaralności

  • wykształcenie stolarskie

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • uprawnienie do pracy na wysokościach

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach islandzkich - islandzki Pracodawca (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie 322.787,00 ISK/mies. netto (2633,00 euro/mies. netto) - przy 173 godzinach pracy - po odjęciu kosztów zakwaterowania.

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

  • koszt zakwaterowania i podróży Pracodawca potrąca z wynagrodzenia

  • składki oraz podatki odprowadzane w Islandii przez Pracodawcę

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

  • respektowane prawo do urlopu

  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

*kurs walut z dnia 24.11.2017 ISK/EUR, stawka podana dla lepszego porównania. Wynagrodzenie będzie wypłacane w walucie ISK (korony islandzkie).

Dane firmowe

SILVERHAND