← Wstecz | Drukuj

SILVERHAND / Oferta z dnia: 24/02/2017

Stanowisko: Betoniarz - zbrojarz - monter - atrakcyjna oferta! (Norwegia)
Miejsce pracy: Tromso, Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Oferujemy zatrudnienie na norweskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują norweską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Norwegii.

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • wykonywanie form montażu

  • obróbka betonu

  • wykonywanie zbrojeń

  • montaż szalunków

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na ww. stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • zatrudnienie na warunkach norweskich - norweski Pracodawca (nie w delegacji)

  • wynagrodzenie 190 - 200,00 NOK / brutto godz.

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

  • składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę

  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

  • respektowane prawo do urlopu

  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

Dane firmowe

SILVERHAND

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/betoniarz-zbrojarz-monter-atrakcyjna-oferta-norwegia/tromso-norwegia/13770152