← Wstecz | Drukuj

Seconet Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 21/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator działań serwisowych
Miejsce pracy: Radomsko / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • odbieranie i obsługa zleceń serwisowych od klientów

  • przekazywanie zgłoszeń  serwisowych serwisowi własnemu i podwykonawcom zgodnie z rejonizacją

  • ustalanie grafiku działań serwisowych

  • ustalanie grafików dyżurów

  • ustalanie grafików przeglądów

  • obsługa posprzedażowa klienta w zakresie usług serwisowych

  • wykonywanie raportów z zrealizowanych serwisów

  • obsługa i zarządzanie oprogramowaniem do obsługi serwisu

  • obsługa infolinii serwisowej

  • kontrola i nadzór floty samochodowej

Wymagania

Wymagania

  • dobra wiedza nt. systemów technicznej ochrony mienia

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie zasobami ludzkimi)

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność zarządzania czasem

  • biegła obsługa komputera w zakresie ogólnym oraz pakiet MSOffice

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole pełnym pasji i zaangażowania

  • ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy

  • umowę o pracę

  • telefon służbowy

  • dopłata do prywatnego pakietu medycznego

Dane firmowe

Seconet Sp. z o.o.