← Wstecz | Drukuj

Saint-Gobain w Polsce / Oferta z dnia: 12/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Product Manager
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Planowanie, konsultowanie i wdrażanie działań w zakresie produktu, w tym opracowywanie strategii produktowej, rozwój i wprowadzanie nowych oraz udoskonalanie istniejących produktów dla grupy płyt gipsowo-kartonowych i płyt specjalnych

  • Odpowiedzialność za strategię cenową podległej grupy produktowej

  • Działania promocyjne, wyznaczanie celów i mechanizmu akcji oraz monitoring wyników

  • Odpowiedzialność za tworzenie planów marketingowych dla grupy produktowej

  • Współpraca z innymi managerami Działu Marketingu przy tworzeniu komunikacji produktowej

  • Odpowiedzialność za organizację szkoleń i pokazów promujących grupę produktową dla architektów, developerów i wykonawców

  • Współpraca z Działem Technicznym przy certyfikowaniu nowych rozwiązań

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Raportowanie i analizowanie efektywności prowadzonych działań

  • Odpowiedzialność za P&L grupy produktowej

Wymagania

Jakich kandydatów szukamy?

  • Z wykształceniem wyższym (preferowane: marketing, zarządzanie, budownictwo, architektura)

  • Z min. 3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży technicznej

  • Z umiejętnością analitycznego i strategicznego myślenia

  • Z wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi

  • Z umiejętnością prowadzenia prezentacji i argumentowania

  • Ze znajomością języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • Z bardzo dobrą znajomością obsługi pakietu MS Office

  • Z prawem jazdy kat. B

  • Z gotowością do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zniżki pracownicze i dofinansowania

  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)

Dane firmowe

Saint-Gobain w Polsce