Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Ruben-Bau Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Murarz
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Możliwe zarobki powyżej 12 000 zł!

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • wszelkiego rodzaju prace murarskie,

  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

  • prace ogólnobudowlane.

Wymagania

Wymagania:

  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

  • sumienność, rzetelność w pracy,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

  • brak nałogów,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,

  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,

  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,

  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,

  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Dane firmowe

Ruben-Bau Sp. z o.o.