← Wstecz | Drukuj

Renta AS Norge / Oferta z dnia: 26/11/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista / monter rusztowań
Miejsce pracy: / Norwegia

Opis stanowiska

  • Prowadzenie zespołu trzy osobowego z tobą w roli brygadzisty

  • Budowa bezpiecznych rusztowań wraz z zespołem.

  • Planowanie budowa,realizacja projektu.

  • Transport. Prace magazynowe.

Wymagania

Wymagania

  • Udokumentowane szkolenie i dopuszczenie do budowy rusztowań.

  • Kursy najlepiej certyfikat specjalisty.

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

  • Niezależny, z własną inicjatywą.

  • Lubiący prace w zespole.

  • Prawo jazdy min B.

Oferujemy

Oferujemy

  • Praca w formie rotacji 3 tygodnie pracy na tydzień wolnego.

  • Pomoc w organizacji mieszkania.

  • Dobre warunki wewnętrzne i środowisko pracy ze zróżnicowanym dniem - żaden dzień nie jest taki sam.

Dane firmowe

Renta AS Norge