← Wstecz | Drukuj

Remitent sp. z o. o. / Oferta z dnia: 19/11/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Operator koparki kołowej
Miejsce pracy: CałA Polska / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • Miejscem pracy są budowy aktualnie realizowane przez spółkę.

  • Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.

Wymagania

  • wszelkie uprawnienia niezbędne do pracy na koparce kołowej

  • doświadczenie zdobyte przy realizacji zadań budowlanych związanych z sieciami zewnętrznymi

  • dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność na terenie całego kraju

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zakwaterowanie na inwestycjach

  • atrakcyjne zarobki

Mile widziane osoby z województw: dolnośląskie, podkarpackie, śląskie, lubelskie

Dane firmowe

Remitent sp. z o. o.