Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

Rekrutacje Budowlane / Oferta z dnia: 11/02/2019

O firmie

O firmie

Kto szuka Kierownika Budowy?
Generalny Wykonawca z gwarancją na kompleksową
realizację kontraktów, świadczący usługi w zakresie
budownictwa kubaturowego, realizujący m.in
osiedla mieszkaniowe i inwestycje infrastrukturalne

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy Śląskie
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

⇒ Zarządzanie procesem budowlanym
⇒ Współpraca z Inwestorem oraz Generalnym Wykonawcą, kontrahentami, podwykonawcami
⇒ Koordynowanie prac zgodnie z techniczną specyfikacją
⇒ Kierowanie brygadami roboczymi oraz zespołem inżynierów
⇒ Kontrola oraz ocena dokumentacji techniczno-kosztorysowej
⇒ Sporządzanie dokumentacji dotyczącej realizacji robót oraz
⇒ Bieżące raportowanie z postępów prac na prowadzonym kontrakcie
⇒ Przestrzeganie zasad BHP na budowie
⇒ Przygotowanie obiektów do odbiorów

Wymagania

Wymagania

► 5- letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku
►Doświadczenia w kierowaniu inwestycją
mieszkaniową za min. 40 mln
► Odpowiedzialności
► Bardzo dobrej organizacji pracy
► Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy

Elastyczne formy zatrudnienia umowa o pracę lub B2B
Konkurencyjne wynagrodzenie (do 15k brutto)
Praca przy dużej inwestycji mieszkaniowej
Niezbędny sprzęt służbowy
Praca w firmie posiadającej ciekawy portfel zleceń

Forma kontaktu

Kierownik Budowy Katowice
Szukamy ludzi którzy budują przewagę

Dane firmowe

Rekrutacje Budowlane
Kochanowskiego
01-864 Warszawa
Email: info@rekrutacjebudowlane.pl