← Wstecz | Drukuj

RE-Bau Sp z o.o. / Oferta z dnia: 01/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Pomoc i nadzór prac koordynacyjnych na budowie,

  • Prace rozliczeniowe dot. Podwykonawców,

  • Prace kalkulacyjne

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe budowlane,

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - minimum 2 lata na rynku,

  • Znajomość branży budowlanej (generalne wykonawstwo), doświadczenie w wykonawstwie,

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, samodzielności oraz operatywność,

  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolności analityczne,

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Dane firmowe

RE-Bau Sp z o.o.