← Wstecz | Drukuj

R+S solutions Holding AG / Oferta z dnia: 18/07/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż urządzeń i instalacji sanitarnych

  • montaż systemów podściankowych

  • lutowanie twarde/ miękkie, zgrzewanie rur z tworzyw sztucznych

  • praca według rysunków oraz planów budowlanych i rozkładowych

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny

  • min. 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne długofalowe zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny

  • dieta za każdy przepracowany dzień

  • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały okres zatrudnienia, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni

  • dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski

  • zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto

  • dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym

  • wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową

  • płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku 26 dni, po 4 latach 30 dni

Dane firmowe

R+S solutions Holding AG