← Wstecz | Drukuj

R+S solutions Holding AG / Oferta z dnia: 08/11/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Frankfurt Nad Menem, LüBeck, Mannheim, Fulda, Wiesbaden / / Niemcy

Opis stanowiska

  • praca według rysunków oraz planów budowlanych i rozkładowych

  • montaż systemów podściankowych

  • montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice) oraz grzewczych (ogrzewanie podłogowe, montowanie grzejników)

  • montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • lutowanie twarde i miękkie, ściskanie plastiku

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny (u jednej osoby z duetu)

  • wykształcenie kierunkowe jako hydraulik lub pokrewne

  • świadectwo ukończenia szkoły

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy na montażach

  • umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

Oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę,

  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,

  • punktualne wynagrodzenie miesięczne+ dodatki ponadwynagrodzeniowe,

  • dieta za przepracowany dzień,

  • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas

  • dodatki pieniężne na zjazdy do Polski,

  • zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto,

  • dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w centrum dokształcającym,

  • opieka koordynatora polskojęzycznego,

  • bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową,

  • płatny urlop 24 dni w roku

  • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)

  • premie jubileuszowe

  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz  Kindergeld

Dane firmowe

R+S solutions Holding AG