Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o / Oferta z dnia: 01/12/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy / Kierownik Robót
Miejsce pracy: TróJmiasto / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, specyfikacją techniczną.

  • Możliwy nadzór kontrolny na budowie 2-3 dni w tygodniu.

  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej.

  • Organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie pracy podwykonawców na budowie.

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót.

  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.

  • Ścisła współpraca z kierownictwem w firmie.

Wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej /  instalacyjnej  w zakresie  instalacji  wodnych  i  kanalizacyjnych.

  • dobrze widziane uprawnienia do prowadzenia robót na obiektach zabytkowych.

  • dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP.

  • dobrej organizacji pracy i samodzielności.

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

  • Pracę w renomowanej Firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o