Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Torowych
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • Przygotowanie wkładu merytorycznego do zapytań ofertowych,

  • Planowanie i koordynacja prac branżowych w oparciu o dokumentację projektową i przepisy BHP, PZJ, BIOZ i wymogi kontraktu,

  • Kierowanie pracą brygad,

  • Nadzór nad bieżącymi robotami,

  • Rozliczenia robocizny, materiałów i sprzętu,

  • Nadzór nad podwykonawcami,

  • Opracowanie założeń budżetowych,

  • Wycena prac branżowych,

  • Udział w sporządzeniu dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych,

  • co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót w rozumieniu Ustawy Prawo Budowlane przy wykonywaniu robót związanych z Budową lub Przebudową infrastruktury w zakresie kolejowych obiektów budowlanych,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań,

  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • przejrzyste warunki zatrudnienia,

  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,

  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem.

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.