← Wstecz | Drukuj

Probudowa.com sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/06/2021

Stanowisko: Specjalista ds. Wycen (obiekty mostowe, drogowe lub hydrotechniczne)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej przygotowanej przez Zamawiającego;

  • analiza dokumentacji projektowej przygotowanej przez Zamawiającego;

  • sporządzanie przedmiarów do wycen na podstawie dostępnej dokumentacji projektowej;

  • wysyłanie zapytań ofertowych;

  • pozyskiwanie ofert dostawców i podwykonawców.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • mile widziane wykształcenie wyższe budowlane;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętności czytania dokumentacji budowlanej;

  • dobrej znajomości MS Office;

  • dużej samodzielności w pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;

  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MutiSport Plus).

Dane firmowe

Probudowa.com sp. z o.o.