Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Pro-eco Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 02/12/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy - Fotowoltaika
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • praca w delegacji na terenie całej Polski!

  • udział przy przygotowywaniu budowy,

  • nadzorowanie i koordynacja robót instalacyjnych,

  • monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie progresu,

  • opracowanie dokumentacji budowy i uczestnictwo w odbiorach,

  • współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w firmie,

  • stała współpraca z Nadzorem Inwestorskim,

  • odpowiedzialność za realizację budżetu kontraktu, harmonogramu i procedur formalnych.

Wymagania

Wymagania

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy,

  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej,

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • atrakcyjne zarobki oraz system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon oraz samochód),

  • zdobycie cennego doświadczenia w przyszłościowej branży jaką jest OZE.

Dane firmowe

Pro-eco Sp. z o.o.