← Wstecz | Drukuj

Primost Południe Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 10/12/2021

Stanowisko: Operator Koparki Kołowej / Ładowarki Teleskopowej
Miejsce pracy: BęDzin / śląskie / Polska

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • praca przy wykonywaniu obiektów mostowych,

  • obsługa koparki kołowej, ładowarki-teleskopowej itp.

  • wykonywania prac ziemnych i transportowych na terenie prowadzonych robót,

  • bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • aktualne uprawnienia do kierowania sprzętem budowlanym (koparka, ładowarka teleskopowa)

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku operatora koparki i/lub ładowarki teleskopowej,

  • podstawowe umiejętności i wiedza z zakresu eksploatacji i obsługi maszyn budowlanych,

  • znajomość przepisów BHP w zakresie prowadzenia prac z wykorzystaniem sprzętu ciężkiego,

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt,

  • mile widziane doświadczenie przy pracy na koparkach gąsienicowych,

  • gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,

  • udział w ciekawych przedsięwzięciach,

  • podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.),

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Dane firmowe

Primost Południe Sp. z o.o.