← Wstecz | Drukuj

Pracownicy budowlani Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter/Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: KrakóW, Olkusz, Wieliczka, TarnóW, Nowy SąCz, MyśLenice, ZabierzóW, Brzesko, Bochnia, Wadowice, Rabka-ZdróJ, Limanowa, Nowy Targ, KęTy / małopolskie / Polska

Wymagania

Zadania:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowej

Wymagania:

  • doświadczenie jako samodzielny elektromonter

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • uprawnienia SEP E do 1 kV (aktualne)

Zatrudnimy również osoby bez doświadczenia z uprawnieniami SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku

  • umowę o pracę na stałe

  • praca w Krakowie (osobom spoza Krakowa zapewniamy zakwaterowanie i dodatek delegacyjny)

Dane firmowe

Pracownicy budowlani Sp. z o.o.