Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych
Miejsce pracy: Nowa SóL / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • Kierowanie i nadzór nad realizacją prac na budowie zgodnie z projektem i przepisami prawa budowlanego;

  • Organizacja, zarządzanie i rozliczanie pracy podległych pracowników i podwykonawców

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac

  • Udział w opracowywaniu harmonogramów robót

  • Sprawdzanie dokumentacji technicznej

  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Raportowanie stanu zaawansowania budowy w odniesieniu do harmonogramu; bieżące raportowanie wykonywanych zadań.

Wymagania

  • posiadanie uprawień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku od momentu nadania uprawnień budowlanych

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie sporym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B - w zależności od preferencji kandydata

  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole

  • Wysoką kulturę organizacyjną

Dane firmowe

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.