Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Infrastruktury
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • prowadzenie książek obiektu budowlanego oraz zarządzanie bieżącym stanem technicznym infrastruktury lotniskowej;

  • prowadzenie kontroli stanu nawierzchni lotniskowych, stanu kanalizacji, zlecanie wykonania napraw, odbiór robót, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, planowanie przeglądów i remontów infrastruktury lotniskowej;

  • nadzór nad zleconymi pracami, kontrola terminowości oraz zgodności wykonywanych robót z projektem oraz umową, a także rozliczanie zakończonych zadań;

  • nadzorowanie okresowych przeglądów budowlanych zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, opracowywanie zestawień uwag i zaleceń wynikających z protokołów przeglądów;

  • udział w opracowywaniu kosztorysów inwestorskich i nakładczych na remonty i modernizacje budynków;

  • udział w przygotowywaniu postępowań o udzielenie zamówienia.

Wymagania

  • wykształcenie średnie (technik budownictwa);

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość aplikacji biurowych (m.in. Microsoft Office),

  • umiejętności analityczne,

  • samodzielność, komunikatywność,

  • zaangażowanie w wykonywane prace, inicjatywa, dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość ustawy - Prawo zamówień publicznych,

  • uprawnienia budowlane branży drogowej w specjalności inżynierii drogowej bez ograniczeń
    lub
    uprawnienia budowlane branży sanitarnej w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych
    i kanalizacyjnych bez ograniczeń;

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.

Dane firmowe

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.