Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/03/2019

Stanowisko: Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji i Remontów
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Umowa na czas określony z tytułu zastępstwa

Opis zadań na stanowisku:

  • przygotowywanie do realizacji zadań określonych w Planie Inwestycji i Planie Remontów,

  • przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia i uczestnictwo w opracowywaniu projektów umów na wykonanie prac geodezyjnych, projektowych, robót budowlano – montażowych oraz innych niezbędnych umów do realizacji poszczególnych zadań inwestycyjnych i remontowych,

  • udział w przygotowywaniu i skompletowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla planowanych inwestycji i remontów wraz z wymaganymi uzgodnieniami, pozwoleniami i decyzjami administracyjnymi,

  • współpraca z użytkownikami terenu, podmiotami ubiegającymi się o przyłączenie, urzędami na etapie przygotowania zadania,

  • renegocjacje umów z wykonawcami dokumentacji projektowych (w tym terminów, nakładów, zakresu rzeczowego) i sporządzanie stosownych aneksów i porozumień w uzgodnieniu z komórką organizacyjną odpowiedzialną za obszar zakupów,

  • realizacja zadań operacyjnych związanych z pozyskiwaniem i regulowaniem praw do nieruchomości pod infrastrukturę techniczną w zakresie realizacji inwestycji i remontów oraz prowadzenie spraw związanych z odszkodowaniami w zakresie realizowanych zadań,

  • informowanie komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za obszar obsługi klienta o problemach w przygotowaniu zadań inwestycyjnych dotyczących procesu przyłączania,

  • sporządzanie zestawienia dokumentacji projektowej inwestycji na potrzeby utworzenia i rozwiązywania odpisów aktualizacyjnych lub wpisania zaniechanych inwestycji w koszty działalności,

  • uczestnictwo w opracowaniu Planu Inwestycyjnego i Planu Rozwoju,

  • przygotowywanie danych do Planu Zamówień w części inwestycyjnej,

  • monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych w zakresie Planu Inwestycyjnego i na tej podstawie przygotowywanie wniosków na Giełdę Nakładów Inwestycyjnych,

  • realizacja i monitorowanie umów o przyłączenie i przekazywanie wymaganych informacji do komórki organizacyjnej odpowiedzialnej za obszar obsługi klienta,

  • monitorowanie realizacji zadań określonych w Planie Inwestycji i Planie Remontów.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe (pożądane wyższe techniczne),

  • znajomość prawa budowlanego i energetycznego,

  • wiedza z zakresu technologii dystrybucji gazu ziemnego,

  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, Word, Outlook,

  • odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z tytułu zastępstwa,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport,

  • ruchomy czas pracy (6:30-8:30 do 14:30-16:30).

Dane firmowe

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.