Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. / Oferta z dnia: 05/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Sieci i Instalacji Gazowych
Miejsce pracy: Gdynia, Sopot / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • ocena niezawodności oraz stanu technicznego sieci gazowej,

  • prace związane z budową i przebudową sieci gazowej, prace eksploatacyjne oraz związane z zabezpieczaniem i/lub usuwaniem awarii i nieszczelności na sieciach i instalacjach gazowych,

  • realizacja usług wnioskowanych przez Zleceniodawców Usługi Dystrybucji, w tym uruchomienie, wstrzymanie, wznowienie i zakończenie dostaw paliwa gazowego,

  • sporządzanie dokumentacji z wykonywanych prac oraz rejestracja zadań w udostępnionej aplikacji.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,

  • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków,

  • świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji (E3 - gazowe) - lub gotowość do uzyskania,

  • gotowość do pracy w ewentualnym systemie zmianowym,

  • atutem będzie prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie w wysokości minimum 3810 zł brutto,

  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,

  • 13. pensję,

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi,

  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach).

Dane firmowe

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.