← Wstecz | Drukuj

POLPHARMA S.A. / Oferta z dnia: 24/10/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Infrastruktury
Miejsce pracy: Sieradz / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Na co dzień będziesz zajmować się:

  • Nadzorem i organizacją prac firm zewnętrznych w zakresie budowlanym. Wprowadzeniem firm w obszar prac na terenie Medany zgodnie z procedurą kontroli dostępu i pod kątem wymagań pożarowych

  • Obsługą bieżących zgłoszeń, napraw, konserwacji i przeglądów budynków (bieżące, okresowe półroczne, roczne i 5 letnie)

  • Prowadzeniem ksiąg obiektów budowlanych oraz ksiąg konserwacji urządzeń dozorowych

  • Kontrolą i nadzorem nad przeglądami UDT (zbiorniki ciśnieniowe, windy, suwnice itp.)

  • Weryfikacją kosztorysów ofertowych

  • Utrzymywaniem kontaktu z firmami świadczącymi usługi na terenie zakładu

  • Nadzorem konserwacji systemów wod-kan (kanalizacja sanitarna i deszczowa, hydranty, instalacje tryskaczowe, zbiorniki wody p.poż itp.)

  • Opiniowaniem dokumentacji projektowej, wykonawczej

Wymagania

To praca dla Ciebie jeśli:

  • Masz wykształcenie minimum średnie - Technik Budownictwa

  • Posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego budowlanego

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Korzystasz z Pakietu Office oraz programu AutoCad

  • Posiadasz uprawnienia G1, G2, G3

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Znasz KNR (katalog nakładów rzeczowych) - mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny

Dane firmowe

POLPHARMA S.A.