← Wstecz | Drukuj

Polcargo Gliwice / Oferta z dnia: 26/09/2013

Stanowisko: Inżynier Budowlany – Specjalista ds. nadzoru i likwidacji szkód
Miejsce pracy: Gliwice / Teren CałEgo Kraju / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • prowadzenie działań koordynacyjnych i/lub nadzorczych nad inwestycjami budowlanymi,

  • przygotowywanie i weryfikacja rozliczeń finansowych - nadzór realizacją harmonogramów rzeczowo – finansowych inwestycji,

  • kosztorysowanie (weryfikacja) prac remontowo – budowlanych,

  • koordynacja procesów likwidacji szkód w ww obszarach.

Wymagania

  • samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy, wola poszerzania własnych kompetencji zawodowych,

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

  • umiejętność kosztorysowania,

  • biegła znajomość uregulowań prawnych związanych z procesami budowlanymi,

  • doświadczenie w realizacji kontroli i nadzorów nad realizacją prac remontowo – budowlanych (umiejętność zarządzania grupami wykonawczymi). Posiadanie aktualnych uprawnień budowlanych (w szczególności w kierowaniu robotami budowlanym) będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń finansowych inwestycji remontowo – budowlanych,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ugruntowanej rynkowo firmie,

  • ciekawą pracę w ambitnym zespole,

  • wynagrodzenie stałe oraz motywacyjne - uzależnione od zakresu zadań i efektów pracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • pracę w miejscu zamieszkania.

Dane firmowe

Polcargo Gliwice