Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

POLAQUA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 15/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Budowy
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót;

  • koordynacja i podział robót na powierzonym zakresie prac;

  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji;

  • prowadzenie i nadzór podwykonawców;

  • kontrola i koordynacja dostarczonych materiałów oraz czynny udział w zamówieniach;

  • rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zadań;

  • prowadzenie bieżących konsultacji technicznych;

  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;

  • odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe;

  • minimum 5 lat na podobnym stanowisku przy realizacji dużych projektów budowlanych;

  • znajomość podstawowych zasad prac ciesielsko – zbrojarskich, murarskich i wykończeniowych.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji;

  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem profesjonalistów z branży;

  • pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Dane firmowe

POLAQUA Sp. z o.o.