Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

POLAQUA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 15/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Materiałowy
Miejsce pracy: ŁOmżA / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Działu Materiałowego w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości materiałów - kontrola ich zgodności z obowiązującymi normami oraz specyfikacją techniczną, udział w zatwierdzaniu materiałów, prowadzenie ewidencji materiałów zgłoszonych, zatwierdzonych i odrzuconych.

  • współpraca z przedstawicielami Zamawiającego w zakresie badania gruntów, kruszyw, betonów i mas bitumicznych;

  • zlecanie testów laboratoryjnych oraz interpretacja ich wyników;

  • prowadzenie dokumentacji związanej z certyfikacją materiałów budowlanych;

  • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo Drogowe;

  • mile widziane doświadczenie przy projektach drogowych, ale nie jest konieczne;

  • znajomość metod i technik budowlanych;

  • otwartość na zdobywanie wiedzy, chęć rozwoju;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;

  • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów;

  • pracę w dynamicznym środowisku.

Oferujemy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Dane firmowe

POLAQUA Sp. z o.o.