Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

POLAQUA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy (kubatura)
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • Analiza dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznych pod względem zamówienia materiałów i kontraktowania podwykonawców;

  • Przygotowywanie wniosków materiałowych oraz zapytań ofertowych;

  • Raportowanie postępu prac na budowie i wykorzystania zasobów;

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót ogólnobudowlanych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP;

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót ogólnobudowlanych.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu ogólnobudowlanym;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych;

  • Umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office (w szczególności programu Excel);

  • Otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • Dokładność i precyzja w działaniu oraz zaangażowanie.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

  • Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem ekspertów z branży;

  • Pracę w zespole specjalistów z branży;

  • Pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Dane firmowe

POLAQUA Sp. z o.o.